Home / Uncategorized / Horarios actividades curso 2015-2016
Horarios actividades curso 2015-2016

Horarios actividades curso 2015-2016

ACORDEÓN:

luns 17:00 h – 19:00 h

 

AEROBIC:

luns a venres 10:00 h – 11:00 h

luns e mércores 21:00 h – 22:00 h

martes e xoves 20:00 h – 21:00 h

 

AULA TEATRO CREATIVA:

luns 18:00 h – 19:00 h (nenos 6 a 8 anos)

xoves 18:00 h – 19:00 h (nenos 9 a 12 anos)

luns e xoves 19:00 h – 21:00 h (adultos)

 

BADMINTON:

mércores 17:00 h – 18:00 h e venres 16:30 h – 17:30 h (nenos 9 a 15 anos)

mércores 18:00 h – 19:00 h e venres 17:30 h  – 18:30 h (nenos 5 a 8 anos)

mércores 19:00 h – 20:00 h e venres 18:30 h – 19:30 h (adultos)

 

BAILE GALEGO:

sábados pola tarde (horarios pendentes de confirmación)

 

BAILE DE SALÓN:

venres 20:15 h – 21:30 h (iniciación)

venres 21:30 h – 22:45 h (perfeccionamento)

 

CANTO INFANTIL E XUVENIL:

venres 19:00 h – 20:30 h ou sábado 11:00 h – 12:00 h (9 a 18 anos)

 

CANTO POPULAR IBEROAMERICANO:

martes 20:00 h – 21:00 h (adultos)

luns e mércores 20:30 h – 22:00 h (a misela)

 

CONFECCIÓN DE BOLSOS EN PEL:

martes 16:30 h – 18:30 h

martes 19:00 h – 21:00 h

 

CORTE E CONFECCIÓN:

martes 16:00 h – 18:00 h

 

DEBUXO E PINTURA:

xoves 16:30 h – 21:00 h

 

ENCAIXE DE BOLILLOS:

mércores 17:00 h – 21:00 h

 

GAITA E PERCUSIÓN:

venres 18:00 h – 20:00 h (iniciación)

sábado 10:00 h – 12:00 h (perfeccionamento)

 

GRAVADO:

luns e venres 17:00 h – 20:00 h

 

GUITARRA:

sábado 16:30 h – 17:30 h (nenos 6 a 12 anos)

sábado 17:30 h – 18:30 h (novos nenos)

sábado 18:30 h – 19:30 h (13 a 18 anos)

sábado 19:30 h – 20:30 h (novos adultos)

sábado 20:30 h – 21:30 h (adultos)

 

INFORMÁTICA:

luns 9:30 h – 11:30 h (adultos)

luns 11:30 h – 13:30 h (iniciación adultos)

luns 16:30 h – 18:30 h (adultos)

luns 18:30 h – 20:30 h (a partir de 5 anos)

luns 20:30 h – 22:30 h (adultos)

venres 11:30 h – 13:30 h (adultos)

 

LABORES:

xoves 16:00 h – 19:00 h

xoves 19:00 h – 22:00 h

 

MANUALIDADES PARA NENOS:

un día pola tarde (horario pendente de confirmación)

 

MÚSICA CORAL:

martes e venres 20:30 h – 22:00 h

 

PANDEIRETA:

sábado pola tarde (horarios pendentes de confirmación)

 

PATCHWORK:

martes 18:00 h – 20:00 h

mércores 18:00 h – 20:00 h

mércores 20:00 h – 22:00 h

 

PILATES:

martes e xoves 10:00 h – 11:00 h

martes e xoves 11:00 h – 12:00 h

martes e xoves 21:00 h – 22:00 h (iniciación)

luns e mércores 20:00 h – 21:00 h

luns e mércores 21:00 h – 22:00 h

 

TAEKWONDO:

martes 18:00 h – 19:00 h (5 – 8 anos ou ata cinto amarelo)

martes 19:00 h – 20:15 h (9 – 12 anos ou ata cinto azul)

martes 20:15 h – 21:30 h (avanzado)

martes 21:30 h – 22:30 h (adultos)

xoves 18:00 h – 19:00 h (5 – 8 anos ou ata cinto amarelo)

xoves 19:00 h – 20:15 h (9 – 12 anos ou ata cinto azul)

xoves 20:15 h – 21:30 h (avanzado)

xoves 21:30 h – 22:00 h (complemento cintos negros)

 

TALLER DE CÓMIC:

sábado 12:00 h – 13:30 h

 

TALLER DE MEMORIA:

venres 9:30 h – 11:30 h (adultos)

 

TENIS:

sábado 10:00 h – 11:45 h (nenos 6 a 14 anos)

 

TENIS MESA:

luns 19:00 h – 21:00 h, venres 19:30 h – 21:30 h (non federados)

luns 19:00 h – 21:00 h, mércores 20:00 h – 22:00 h e venres 19:30 h – 21:30 h (federados)

 

WING-TSUN:

venres 20:00 h – 22:00 h (adultos)

 

XADREZ:

xoves e venres 19:00 h – 20:00 h (nenos 6 a 14 anos)

xoves e venres 20:00 h – 21:00 h (a partir dos 15 anos)

 

XIMNASIA MANTEMENTO – TONIFICACIÓN:

luns e mércores 10:00 h – 11:00 h (adultos)

 

XIMNASIO:

luns a domingo 9:00 h – 22:30 h (a partir dos 16 anos)

 

ZUMBA FITNESS:

martes e xoves 10:00 h – 11:00 h (a partir dos 14 anos)

martes e xoves 21:00 h – 22:00 h (a partir dos 14 anos)

 

ZUMBA KIDS:

luns e xoves 18:00 h – 19:00 h (nenos 6 a 14 anos)

 

MÁIS INFORMACIÓN EN CONSERXERÍA

 

 

Comments are closed.

Scroll To Top